Als Oogstmedewerker start je dag rond 6.30 uur. Na een kop koffie of thee ga je met een enthousiast team aan de slag.. De dagelijkse werkzaamheden bestaan voornamlijk uit het oogsten van Alstroemeria's. Daarnaast kun je ingezet worden voor gewasverzorgings werkzaamheden.
De werktijden zijn;
Tien jaar geleden ontstond het huidige bedrijf vanuit twee bedrijven. De eigenaren zaten boordevol ambitie en vonden elkaar in de gedachte dat je samen veel meer kunt bereiken dan alleen. Er viel namelijk nog veel te optimaliseren op het gebied van teelt en commercie in een sector waar de ontwikkelingen razendsnel gaan. In 2016 fuseerden de bedrijven en was de geboorte van het huidige bedrijf een feit.
Er worden op drie locaties, in Schipluiden, Poeldijk en Kwintsheul alstroemeria's en Florinca's geteeld. Door de jaren heen is onze Relatie uitgegroeid tot een organisatie met een totale teeltoppervlakte van 8,8 hectare. Jaarlijks worden er zo’n 33 miljoen stelen geteeld die wereldwijd naar retailers, groothandelaren en bloemisten worden verspreid. Er wordt alles op alles gezet om jaarrond de hoogste kwaliteit alstroemeria’s en florinca’s te leveren.
Samenwerking, Innovatie, Klantgerichtheid en Betrouwbaarheid zijn de belangrijkste drijfveren van het bedrijf.
Ewa Milkowska
Wil je op de hoogte blijven van alle nieuwe vacatures in jouw vakgebied? Maak dan een jobalert aan! Je ontvangt automatisch een bericht zodra er een nieuwe vacature is die voldoet aan jouw zoekcriteria. Een jobalert aanmaken is zo gebeurd!
Meld aan