Alles over Dailyflex

Dagelijks werven en coachen we kandidaten in hun zoektocht naar een passende baan. Voorzien wij klanten van betrouwbare adviezen en goede flex-collega's. Wij weten dan ook als geen ander, dat werknemers het hart van het bedrijf vormen. Maak kennis met de mensen achter Dailyflex!

Team

Mensen in hun kracht zetten, dat is waar Dailyflex goed in is. Dat geldt natuurlijk ook voor ons eigen team. Alle medewerkers van Dailyflex beschikken over hun eigen kwaliteiten en specialismen. Door ieders kracht op de juiste wijze in te zetten en samen te brengen, ontstaat een team dat dagelijks het beste uit zichzelf haalt.

" Succes begint altijd waar je nu bent en met wat je nu hebt."

Ewa Milkowska

Daily-Coach

ewa@dailyflex.nl
" TEAM: Together Everyone Achives More"

Wojciech Pytel

Vervoer flex-collega’s

" No means next opportunity."

Robert Boon

Daily-Coach en Jr. Accountmanager

robert@daiyflex.nl
" If you are not taking care of your customer, your competitor will."

Ferry van Tienen

Commercieel Directeur

ferry@dailyflex.nl
" You choose who you want to be."

Henriëtte van Santen

HR Business Manager

henriette@dailyflex.nl
" Een loopbaan is te waardevol om niet zelf ter hand te nemen."

Annemiek van den Broek

Oprichter en eigenaar HumanConnected Werving & Selectie

annemiek@humanconnected.nl
" Soms moet je vergeten wat je voelt en onthouden wat je waard bent."

Anna Walusz

Daily-Coach

anna@dailyflex.nl
" The best form of transport is happiness."

Grzegorz Swat

Vervoer flex-collega’s

" Great things in business are never done by one person, they’re done by a team of people."

Kasia Naduk

Daily-Coach en Jr. Accountmanager

kasia@dailyflex.nl
" Succes is geen toeval. Het is hard werken, doorzetten, leren, investeren en vooral houden van wat je doet."

Ronald Saarloos

Oprichter en eigenaar

ronald@dailyflex.nl
" Dare to dream, dare to try, dare to fall, dare to succeed."

Jolanda van Velden

HR People Manager

jolanda@dailyflex.nl
" Price is what you pay, value is what you get."

Mariëlle van der Knaap

Finance & Control

marielle@dailyflex.nl

Job Alert

Wil je op de hoogte blijven van alle nieuwe vacatures in jouw vakgebied? Maak dan een jobalert aan! Je ontvangt automatisch een bericht zodra er een nieuwe vacature is die voldoet aan jouw zoekcriteria. Een jobalert aanmaken is zo gebeurd!

Maak een job alert aan!

Contact

Maak een job alert aan!