Wszystko o Dailyflex

Codziennie werbujemy i szkolimy kandydatów, którzy poszukują odpowiedniej pracy. Klientom z kolei zapewniamy rzetelne porady i odpowiednich pracowników. Jak nikt inny wiemy również, że to właśnie pracownicy są najważniejszym elementem każdego przedsiębiorstwa. Poznajcie więc ludzi, którzy tworzą agencję Dailyflex!

Zespół

Motywowanie ludzi do pracy to coś, w czym agencja Dailyflex jest naprawdę dobra. Oczywiście dotyczy to również naszego teamu. Wszyscy pracownicy Dailyflex mają swoje atuty i doświadczenie. Wykorzystanie i połączenie ze sobą mocnych stron każdej osoby pozwoliło nam stworzyć zespół, który codziennie daje z siebie wszystko, co najlepsze.

" TEAM: Together Everyone Achives More"

Wojciech Pytel

Kierowca

" You choose who you want to be."

Henriëtte van Santen

HR Business Manager

henriette@dailyflex.nl
" Najlepszą formą transportu jest szczęście."

Grzegorz Swat

Transport flex koledzy

" Price is what you pay, value is what you get."

Mariëlle van der Knaap

Pracownik działu administracji finansowej

marielle@dailyflex.nl
" Great things in business are never done by one person, they’re done by a team of people."

Kasia Naduk

Daily-Coach i Manager d/s klienta

kasia@dailyflex.nl
" Dare to dream, dare to try, dare to fall, dare to succeed."

Jolanda van Velden

HR People Manager

jolanda@dailyflex.nl
" Sukces nie jest przypadkiem. To ciężka praca, wytrwałość, nauka, inwestowanie, a przede wszystkim kochanie tego, co się robi."

Ronald Saarloos

Założyciel i właściciel

ronald@dailyflex.nl
" Sukces zawsze zaczyna się tam, gdzie jesteś teraz i z tym, co masz teraz."

Ewa Milkowska

Daily-Coach

ewa@dailyflex.nl
" Jeśli nie dbasz o swojego klienta, zrobi to konkurencja."

Ferry van Tienen

Dyrektor handlowy

ferry@dailyflex.nl
" No means next opportunity."

Robert Boon

Daily-Coach i Manager d/s klienta

robert@daiyflex.nl
" Czasami musisz zapomnieć, co czujesz i pamiętać, ile jesteś wart."

Anna Walusz

Daily-Coach

anna@dailyflex.nl

Opcji powiadomień o pracy

Skorzystaj z opcji powiadomień o pracy!

Contact

Skorzystaj z opcji powiadomień o pracy!