Dailyflex Personeelsdiensten B.V. sluit zich aan bij House of Work B.V.

Met trots kondigen wij, Dailyflex Personeelsdiensten B.V., aan dat wij vanaf heden onderdeel zijn geworden van House of Work B.V.!

Al ruim 25 jaar verbinden wij flexwerkers en bedrijven met persoonlijke aandacht en de mens op nummer één. Deze aanpak, die centraal staat in alles wat we doen, sluit naadloos aan bij de visie van House of Work.

Een vertrouwde naam, nog meer mogelijkheden
Dailyflex blijft als zelfstandig label bestaan en levert dezelfde service en kwaliteit waar onze opdrachtgevers en flexwerkers al jaren op vertrouwen. Door de aansluiting bij House of Work ontstaan er echter nog meer mogelijkheden om onze dienstverlening te verbeteren en uit te breiden. Samen bieden we nu:
  • Een groter netwerk van collega’s en uitzendkrachten.
  • Gedeelde expertise op het gebied van markt- en branchekennis.
  • Innovatie op het vlak van ICT en communicatie.
  • Sterke ondersteuning bij huisvesting.
  • Voor onze opdrachtgevers betekent dit: nog meer mogelijkheden, meer daadkracht en nog meer ervaring om uw personeelsvraagstukken op te lossen.
Voor onze flexwerkers betekent dit: dezelfde persoonlijke begeleiding, met extra kansen om te groeien, zich verder te ontwikkelen en een passende baan te vinden.

Samen sterker
Met de komst van Dailyflex bestaat House of Work vanaf heden uit zeven labels: EG Personeel, Westflex, FlexWorx!, ICE Agency, Fix Personeelsdiensten, RC Westland en Dailyflex. Elk label behoudt zijn eigen identiteit en specialisme, maar samen vormen we een krachtige organisatie waarin mensen en duurzame samenwerking centraal staan.

"Dailyflex is al 25 jaar een vertrouwde naam in de uitzendbranche en staat bekend om haar mensgerichte aanpak. Precies diezelfde waarden staan ook bij House of Work voorop. Met deze aansluiting bundelen we onze krachten en bouwen we samen aan een sterke basis voor de toekomst,” aldus Edwin Grootscholten, oprichter van House of Work.

Wij, Dailyflex, kijken vol enthousiasme uit naar een toekomst waarin we samen met House of Work verder bouwen aan groei, kwaliteit en verbinding.

Together, we connect people.

Meer informatie over dit bericht?

Neem voor meer informatie contact op met Ronald Saarloos | 0174 – 28 72 73